2 værelses lejlighed i Randers
-
Areal
- 63 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 2 værelser
Nu udlejes denne velholdte og indbydende 2-værelses lejlighed på 63 m², beliggende centralt på Søren Møllers Gade i Randers C. Lejligheden byder på et stort og charmerende køkken med god plads til spisebord. Køkkenet fremstår pænt og velholdt med flotte trægulve samt et smukt og charmerende 3-fags vinduesparti med sprossede overvinduer, som giver et dejligt lysindfald og masser af charme. Komfuret er udstyret med moderne induktionskogeplade, og der installeres køle-/fryseskab inden indflytning. Badeværelset har en god størrelse og indehold...
- Leje
- 4.707 kr om måneden
- Placering
- 8900, Randers
- Lejeperiode
- -
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- 5 dage siden
- Ledig
- 01/06/2026
- Aconto
- 400 kr
- Depositum
- 14.121 kr
- Forudbetalt husleje
- 4.707 kr
Sted