Lys 4-værelses i to plan med altan, parkering og husdyr tilladt
-
Areal
- 98 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 4 værelser
Ledig nu
Velkommen til en moderne og indflytningsklar lejlighed på 98 m2, der fordeler sig i to veludnyttede plan. Her får du en delevenlig bolig med altan, parkering ved ejendommen og alle de nødvendige bekvemmeligheder – oplagt til par, familie eller som delebolig. Lejligheden byder på et lyst opholdsrum i åben forbindelse med køkkenet. Køkkenet fremstår tidløst med hvide elementer, sort bordplade og integrerede hårde hvidevarer, herunder ovn, kogeplade, køle-/fryseskab og opvaskemaskine. Der er god plads til spisebord, og stuen indrettes nemt med ...
- Leje
- 9.195 kr om måneden
- Placering
- 9800, Hjørring
- Lejeperiode
- Ubegrænset
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- 23 dage siden
- Ledig
- Ledig nu
- Aconto
- 400 kr
- Depositum
- 27.585 kr
- Forudbetalt husleje
- 0 kr
Sted