Velindrettet 3-Værelses lejlighed nær Ballerup Centeret
-
Areal
- 80 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 3 værelser
Lejemålet er en rummelig og velindrettet 3-værelses lejlighed af typen B.1.1 med et samlet areal på 80 m². Lejligheden har en dejlig altan på 5 m², som giver mulighed for at nyde frisk luft og udeliv. Ved indgang til lejligheden mødes man af en praktisk entré med indbygget skabsplads, hvilket sikrer gode opbevaringsmuligheder. Fra entréen er der adgang til et lyst værelse, der kan anvendes som soveværelse, kontor eller børneværelse. Boligens hjerte er det åbne opholdsrum, der kombinerer stue og køkken i en funktionel og moderne planløsning....
- Leje
- 13.056 kr om måneden
- Placering
- 2750, Ballerup
- Lejeperiode
- Ubegrænset
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- 5 dage siden
- Ledig
- 01/08/2026
- Aconto
- 950 kr
- Depositum
- 39.168 kr
- Forudbetalt husleje
- 13.056 kr
Sted