1 værelses lejlighed i Munkebo
-
Areal
- 30 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 1 værelse
1 værelses – Rosendalen 208, st. tv. – Munkebo I skøn ejendom få meter fra Bycentret og Odense Fjord udlejes god 1. vær. lejlighed på 30 m² beliggende i stueetagen. Lejemålet har mindre tekøkken. Godtt flisebadeværelse med brus. Godt stort opholdsrum/soveværelse med udgang til egen have. Der er flotte afhøvede parketgulve samt adgang til fælles rum, hvor der er mulighed for at installere vaskemaskine og tørretumbler. Leje pr. mdr. kr. 2.966,29 + varme kr. 300,00 + vand kr. 200,00 + beboerrep. kr. 25,00. Forudbetalt leje kr. 5.932,58. Deposit...
- Leje
- 2.966 kr om måneden
- Placering
- 5330, Munkebo
- Lejeperiode
- -
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- 9 dage siden
- Ledig
- 01/06/2026
- Aconto
- Kontakt udlejer
- Depositum
- 8.898 kr
- Forudbetalt husleje
- 5.933 kr
Sted