2 værelses lejlighed i Aalborg
-
Areal
- 64 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 2 værelser
* Vestvendt altan * God entre * Alle hårde hvidevarer i boligen * Elevator op * Depotrum medfølger. På kirkegårdsgade tæt på både midtbyen, Kunsten, Mølleparken og offentlige transportmuligheder, finder du 52 nyopførte kvalitetslejligheder. Området emmer af liv, kulturglade mennesker og folk som elsker at bo tæt på det pulserende byliv. Stenhugger Gaardens facade består af både lyse og mørke mursten, hvilket giver bygningen autenticitet og får bygning til at passe godt i blandt de eksisterende ejendomme. Stenhugger Gaarden er tegnet af Krogh...
- Leje
- 8.095 kr om måneden
- Placering
- 9000, Aalborg
- Lejeperiode
- -
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- 16 dage siden
- Ledig
- 01/06/2026
- Aconto
- Kontakt udlejer
- Depositum
- 24.285 kr
- Forudbetalt husleje
- 8.095 kr
Sted