2 værelses lejlighed i Horsens
-
Areal
- 60 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 2 værelser
Udlejningsannonce: Skøn 2-Værelses Lejlighed i Juelsminde Oplev denne hyggelige 2-værelses lejlighed, ledig fra 01.07.26! ## Lejevilkår: ## Husleje: 4.140 DKK ## Aconto: 800 DKK ## Depositum: 12.420 DKK Om Lejligheden: Skøn bolig beliggende i midtbyen i Juelsminde. Tæt på stranden og med café-livet inden for rækkevidde, perfekt til sociale oplevelser og afslapning. Service og Faciliteter: Professionel administration, der sikrer en god service. Fast vicevært tilknyttet, som passer ejendommen og hjælper med praktiske opgaver. Søde ...
- Leje
- 4.140 kr om måneden
- Placering
- Horsens
- Lejeperiode
- -
- Verificeret udlejer
- Nej
- Dato
- 6 dage siden