2-værelses lejlighed på Søndre Ringvej i Assens
-
Areal
- 45 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 2 værelser
Fin mindre 2-værelses lejlighed med super beliggenhed i Assens. Tæt på havnen og med gågaden rundt om hjørnet, så får man ikke bedre placering i hyggelige Assens. Indeholder: stue, køkken, soveværelse, badeværelse, fælles vaskeri i opgangen og fælles lukket gård. Ring for en fremvisning!!
- Leje
- 3.980 kr om måneden
- Placering
- 5610, Assens
- Lejeperiode
- Ubegrænset
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- 8 dage siden
- Ledig
- Kontakt udlejer
- Aconto
- 400 kr
- Depositum
- 11.940 kr
- Forudbetalt husleje
- 3.980 kr
Sted