3 værelses lejlighed i Kolding
-
Areal
- 74 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 3 værelser
3 vær. lejlighed Tæt på IBC, SDU og Designskolen og med fælles have ned til Kolding Å. Lejligheden er perfekt til delebolig. I kælderen er der fælles vaskemaskine/tørretumbler samt et kælderrum. Tilsluttet fællesantenne med mulighed for tilkobling til bredbånd.
- Leje
- 6.110 kr om måneden
- Placering
- 6000, Kolding
- Lejeperiode
- Ubegrænset
- Verificeret udlejer
- Nej
- Dato
- I går
- Ledig
- 01/08/2026
- Aconto
- 850 kr
- Depositum
- 18.330 kr
- Forudbetalt husleje
- 6.110 kr
Sted