3 værelses hus i Frederikshavn
-
Areal
- 84 m²
-
Boligtype
- Hus
-
Vær
- 3 værelser
Rækkehus til leje Skivegade 9, 9900 Frederikshavn Dejligt 84m2 3 værelses rækkehus med stor lukket have. Der er 16 m2 udestue samt overdækket terrasse Stue med udgang til udestue - køkken med spiseplads - værelser med skabe.. - dejligt badeværelse med gulvvarme , desuden egen parkeringsplads samt depot rum. Rækkehuset er klar til indflytning. Husleje kr. 6.900,00 excl. forbrug Depositum kr. 20.700,00 Ikke ryger Ingen husdyr Henvendelse til EMAIL lykke.dk Hanne Jensen tlf.
- Leje
- 6.900 kr om måneden