3 værelses hus i Kalundborg

Areal
86 m²
Boligtype
Hus
Vær
3 værelser

Super dejligt enderækkehus på 86m² med egen parkering, samt vestvendt terrasse. Med stor fornøjelse kan Nordhusene nu tilbyde nye boliger til leje i attraktive Kalundborg på Nordvestsjælland. Klosterlunden består af 136 dobbelt- og rækkehuse i størrelserne 85 m² (3-værelses), 95 m² (3-værelses), 105 m² (4-værelses), 115 m² (4-værelses) og 126 m² (4-værelses). Premium boliger: Som noget nyt tilbyder vi Premium lejemål, som blandt andet indbefatter et opgraderet HTH-køkken i farven beige med skuffer i stedet for skabe. Der forefindes ligel...

Leje
12.275 kr om måneden
Placering
4400, Kalundborg
Lejeperiode
-
Verificeret udlejer
Ja
Dato
8 dage siden
Ledig
30/06/2026
Aconto
800 kr
Depositum
36.825 kr
Forudbetalt husleje
12.275 kr
Sted