3 værelses lejlighed i Ølstykke

Areal
91 m²
Boligtype
Lejlighed
Vær
3 værelser

Velkommen til Egedals Stationsby - The Green Village! De mest attraktive lejeboliger i Egedal / Ølstykke byder vi hermed velkommen til. Boligerne varierer fra 2-3-værelses og er fra 65-95 kvm. Alle boliger har enten terrasse eller altan. En enestående arkitekttegnet ny bydel midt i Ølstykke – Egedal Stationsby – som er designet af det prisbelønnede og anerkendte arkitektfirma Schmidt Hammer Lassen, som vandt konkurrencen udbudt af Egedal Kommune for at skabe det mest fantastiske nye boligområde lige ved kommunens nye elegante rådhus, Føtex o...

Leje
14.350 kr om måneden
Placering
3650, Ølstykke
Lejeperiode
Ubegrænset
Verificeret udlejer
Ja
Dato
12 dage siden
Ledig
01/08/2026
Aconto
1.000 kr
Depositum
43.050 kr
Forudbetalt husleje
14.350 kr
Sted