4 værelses hus i Stenlille
-
Areal
- 105 m²
-
Boligtype
- Hus
-
Vær
- 4 værelser
Dejligt Premium bolig på 105m² med plads til hele familien. Carport & skur. Nordhusene kan med glæde nu introducerer et nyt boligprojekt i den hyggelige by Stenlille i Vestsjælland. Bebyggelsen består af 63 rækkehuse i ét plan i størrelserne 85 m², 95 m², 105 m² og 115 m². Nogle af husene er opført som Premium boliger, hvilket betyder forbedret inventar i køkken og badeværelse. Det dækker f.eks. over flere skuffemoduler, anden type bordplade samt farve. Husene opføres af Kronhusene, se mere her: Byggeriet planlægges med DGNB Guld certi...
- Leje
- 12.895 kr om måneden
- Placering
- 4295, Stenlille
- Lejeperiode
- -
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- 2 dage siden
- Ledig
- 01/09/2026
- Aconto
- 400 kr
- Depositum
- 38.685 kr
- Forudbetalt husleje
- 12.895 kr
Sted