5 værelses lejlighed i Hellerup
-
Areal
- 192 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 5 værelser
Ledig nu
Udlejer: DEAS MæglerMail: EMAIL nr.: EjendommenDenne charmerende og velholdte ejendom, Onsgaarden, har gennemgået flere væsentlige forbedringer, som gør den både attraktiv og funktionel. Ejendommen er opdateret med helt nye vinduer, der ikke blot forbedrer energieffektiviteten, men også tilfører boligerne et moderne udtryk. Derudover er der en hyggelig og indbydende gård, hvor beboerne kan nyde udendørslivet i fredelige omgivelser. Som et led i ejendommens seneste energirenovering er der installeret nye varmecentraler, hvilket både reducere...
- Leje
- 28.206 kr om måneden
- Placering
- 2900, Hellerup
- Depositum
- 84.618 kr
- Forudbetalt husleje
- 84.618 kr
Sted