Bygården - Skønt rækkehus i lækre materialer med plads til familien
-
Areal
- 115 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 4 værelser
Boligen: Boligen er lys og luftig, med højt til loftet og plads til alle. De har smukke egeparketgulve med gulvvarme, og er perfekte til stilbevidste småbørnsforældre. Her får man det varme look fra træet og samtidigt et praktisk og vedligeholdelsesfrit gulv, hvor syltetøjspletter let kan tørres af med en klud. Alle boliger er indrettet med det kendte og moderne Invita Urban køkken og med armaturer fra Hans Grohe, der er kendt for et klassisk langtidsholdbart design. Her er smukke hvide og enkle flader med rene linjer. Skuffer og låger har...
- Leje
- 16.300 kr om måneden
- Placering
- 2700, Brønshøj
- Lejeperiode
- -
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- I går
- Ledig
- 01/08/2026
- Aconto
- 1.200 kr
- Depositum
- 48.900 kr
- Forudbetalt husleje
- 16.300 kr
Sted