Lækker 5-værelses på Islands Brygge
-
Areal
- 121 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 5 værelser
Med en attraktiv lejebolig i Gislegård kommer du til at bo på skønne Islands Brygge. Bebyggelsens beliggenhed er helt perfekt for dig, der gerne vil bo tæt på byens pulserende liv og alle dens muligheder, samtidig med du bor i et naturskønt område, hvor der ikke er langt til den idylliske natur. Denne lækre lejlighed består af en rummelig entré med plads til overtøj. Videre ind i boligen finder I det store køkken/alrum i åben forbindelse til stuen. Boligen har to altaner som man har adgang til fra køkken/rummet samt stuen. Boligen 4 værelser...
- Leje
- 24.200 kr om måneden
- Placering
- 2300, København S
- Lejeperiode
- -
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- 17 dage siden
- Ledig
- 01/08/2026
- Aconto
- 1.750 kr
- Depositum
- 72.600 kr
- Forudbetalt husleje
- 24.200 kr
Sted