Nyopført 4-værelses rækkehus i to plan i Jasminparken
-
Areal
- 122 m²
-
Boligtype
- Hus
-
Vær
- 4 værelser
Velkommen indenfor i dette kvalitetsrige 4-værelses rækkehus i Jasminparken i hyggelige Sønder Tranders tæt på Gistrup. Rækkehuset består af to plan og er opført i moderne, nordisk stil med to skønne terrasser. Jasminparken ligger utrolig godt placeret med kort afstand til Aalborg og med gode trafikale forhold til både Aalborg, motorvejstilkørslen og Aalborgs nye supersygehus. Herudover er der gode muligheder for offentlig transport, og Plus Bus-linjen ligger heller ikke langt fra Jasminparken. Vender man næsen den anden vej, bliver cykelt...
- Leje
- 12.699 kr om måneden
- Placering
- 9260, Gistrup
- Lejeperiode
- Ubegrænset
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- Idag
- Ledig
- 01/07/2026
- Aconto
- 0 kr
- Depositum
- 38.097 kr
- Forudbetalt husleje
- 12.699 kr
Sted