Rummelig 2-værelses bolig med udsigt over Rungsted Havn!
-
Areal
- 68 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 2 værelser
Denne charmerende 2-værelses lejlighed i Rungsted Kyst byder på en moderne, istandsat bolig samt enestående havudsigt. Lejligheden 68 m2 er fordelt på køkken, badeværelse, et soveværelse, samt en fantastisk stue med dejlig udsigt. Køkkenet er både rummeligt og funktionelt.. Herunder komfur, emhætte, opvaskemaskine og et praktisk køle-/fryseskab. Køkkenets layout er veltilrettelagt, hvilket gør det til et behageligt sted at være, uanset om det er til madlavning eller socialt samvær. Gennemgående lyse trægulve bidrager til en følelse af sti...
- Leje
- 10.761 kr om måneden
- Placering
- 2960, Rungsted Kyst
- Lejeperiode
- Ubegrænset
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- 2 dage siden
- Ledig
- 01/06/2026
- Aconto
- 1.563 kr
- Depositum
- 32.283 kr
- Forudbetalt husleje
- 32.283 kr
Sted