Super fed lejlighed tæt på centrum
-
Areal
- 110 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 4 værelser
På Havnegade, tæt på offentligt transport/Banegården, gågaden samt handelsmuligheder er nu denne lejlighed klar til nye lejere. Lejligheden er fordelt over 2 plan og indeholder: stueetagen, indeholder entre, spisestue i åbent forbindelse til køkkenet, 2 gode værelser samt badeværelse. 1 salen er indrettet med stue, soveværelse hertil indbygget skabe samt stort badeværelse. Alle hårde hvidevarer medfølger lejligheden. Husdyr ikke tilladt. Mulighed for at tilkøbe parkeringsplads i nærheden. Fremvisningen vil foregå efter d. 18 maj.
- Leje
- 7.099 kr om måneden
- Placering
- 7100, Vejle
- Lejeperiode
- Ubegrænset
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- 8 dage siden
- Ledig
- 01/06/2026
- Aconto
- 1.000 kr
- Depositum
- 21.297 kr
- Forudbetalt husleje
- 0 kr
Sted