Rækkehuse til udlejning i Ødsted, Birke Allé
-
Areal
- 101 m²
-
Boligtype
- Hus
-
Vær
- 3 værelser
Projektet på Birke Allé består af 14 rækkehuse. Disse moderne lavenergi boliger har en central placering i naturskønne omgivelser. Birke Allé skal danne ramme om liv og glæde. På Birke Allé er der plads til hverdagen og alle de gode stunder med familie og venner. I boligerne er der fokus på funktionalitet og enkelthed således, at der bliver mere luft i hverdagen. Rækkehusene rummer hele 101m2, som er fordelt på enten tre eller fire værelser.Afregning direkte til leverandør. Indretningen af boligerne er flot og gennemtænkt. Fra den flisebelag...
- Leje
- 10.411 kr om måneden
- Placering
- 7100, Vejle
- Lejeperiode
- -
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- I går
- Ledig
- 01/07/2026
- Aconto
- 0 kr
- Depositum
- 31.233 kr
- Forudbetalt husleje
- 20.822 kr
Sted