Kommende lejeboliger på Flegmade
-
Areal
- 95 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 5 værelser
Her har du muligheden for at leje en skøn lejlighed på Flegmade, i centrum af Vejle. Denne bolig på 94m2indeholder entré, køkken-alrum med opvaskemaskine, 2 soveværelser, badeværelse med vaskemaskine og tørretumbler samt en altan i forlængelse af køkken-alrummet. I boligen finder du også et depotrum. På Flegmade bor du lige i hjertet af Vejle med det gode uddannelsesområde på den ene side samt den skønne bymidte på den anden side. Her er der kort afstand til alt hvad du har brug for – lige fra de gode butikker i gågaden, Bryggen, de hyggelig...
- Leje
- 10.100 kr om måneden
- Placering
- 7100, Vejle
- Lejeperiode
- -
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- I går
- Ledig
- 15/06/2026
- Aconto
- 1.029 kr
- Depositum
- 30.300 kr
- Forudbetalt husleje
- 10.100 kr
Sted