11 m² værelse i København
-
Areal
- 11 m²
-
Boligtype
- Værelse
-
Vær
- 1 værelse
English version below! **Fuldtids- & deltidsroomies søges på Østerbro!** *(2 forskellige værelser – til 2 forskellige roomies!)* **Adresse:** Lipkesgade, Østerbro ** Værelse 1 (FULDTID):** Lejeperiode: 1. juni 2026 – 1. juni 2027 Husleje: 4.955 kr./md. inkl. aconto (vand, varme, el) 11,34 m² – umøbleret Depositum: 14.865 kr. (3 x husleje uden forbrug) ** Værelse 2 (DELTID – hverdage):** Lejeperiode: 1. juni 2026 – 1. februar 2027 Søndag kl. 18 → Fredag kl. 18 (I weekenden bor jeg der) Husleje: 3.628 kr./md. inkl. aconto *(5/7 a...
- Leje
- 4.955 kr om måneden
- Placering
- København
- Lejeperiode
- -
- Verificeret udlejer
- Nej
- Dato
- 4 dage siden