13 m² værelse i Aarhus
-
Areal
- 13 m²
-
Boligtype
- Værelse
-
Vær
- 1 værelse
ROOMIE SØGES – INDFLYTNING 1/7 eller 1/8 2026 Jeg søger en ny roomie til ubegrænset leje i skønne Nobelparken, da min nuværende roomie flytter sammen med sin kæreste Om lejligheden: • Lys og rummelig 3-værelses på 85 kvm • Dit værelse: ca. 13kvm • Alle hårde hvidevarer • Hyggelig gårdhave • Vaskekælder + kælderrum • 5 min gang til universitetsparken Økonomi: • Husleje: ca. 5.740 kr. inkl. aconto og internet før boligstøtte • indflytningspris: 17.220 2x husleje i depositum (11.480) + første måneds husleje 5740 inkl aconto Om mig:...
- Leje
- 5.740 kr om måneden
- Placering
- Aarhus
- Lejeperiode
- -
- Verificeret udlejer
- Nej
- Dato
- 10 dage siden