2 værelses lejlighed i København S

Areal
55 m²
Boligtype
Lejlighed
Vær
2 værelser

2-værelses penthouselejlighed på Islands Brygge! KOM MED INDENFOR I DENNE SKØNNE 2-VÆRELSES LEJLIGHED I FØRSTE RÆKKE TIL FÆLLED! Glæd dig til at flytte ind i en drøm af en lejebolig, hvor alle materialer er nøje udvalgt og i et højt kvalitetsniveau. Det er liebhaveri inden for lejeboliger, hvor kun det bedste er godt nok. Her kan du få opfyldt drømmen om køkken-alrum, stort badeværelse, rummelige værelser og et fantastisk uderum med medfølgende havemøbler, men du får samtidig en unik placering mellem Islands Brygges mange vandaktiviteter og...

Leje
16.795 kr om måneden
Placering
2300, København S
Lejeperiode
Ubegrænset
Verificeret udlejer
Ja
Dato
15 dage siden
Ledig
01/07/2026
Aconto
1.000 kr
Depositum
50.385 kr
Forudbetalt husleje
50.385 kr
Sted