2 værelses lejlighed i Aalborg
-
Areal
- 63 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 2 værelser
RESERVERET Skøn 2-værelses i stueplan med udgang til terrasse Vi fremviser alle ugens hverdage og efter aftale i weekender samt holder åbent hus om torsdagen fra 10 – 14 (med tilmelding) Bo grønt, roligt og centralt – Nyrenoveret lejlighed med stort vinduesparti og dejlig altan. Attraktiv indflytningspris – kun 2 måneders leje i depositum. På Blegkilde Allé får du det bedste fra to verdener: rolige, grønne omgivelser og samtidig nem adgang til Aalborgs pulserende byliv. Ejendommen er fritstående, hvilket giver et fantastisk lysindfald og...
- Leje
- 6.810 kr om måneden
- Placering
- 9000, Aalborg
- Lejeperiode
- Ubegrænset
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- I går
- Ledig
- 01/06/2026
- Aconto
- 700 kr
- Depositum
- 13.620 kr
- Forudbetalt husleje
- Kontakt udlejer
Sted