2 værelses lejlighed i Horsens
-
Areal
- 45 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 2 værelser
Lys og velindrettet 2-værelses lejlighed på 45 m² beliggende i Lille Nygade, centralt i Horsens. Lejligheden har et flot og funktionelt køkken med god skabsplads samt et fint badeværelse med bruseniche. Boligen består desuden af en hyggelig stue og et soveværelse med faste skabe. Ejendommen har en fælles gårdhave, som kan benyttes af beboerne – perfekt til afslapning. Området byder på alt, hvad du skal bruge i hverdagen: indkøb, caféer, fitness, banegård og gågade ligger inden for få minutters gang. Der er samtidig gode busforbindelser og...
- Leje
- 4.326 kr om måneden
- Placering
- 8700, Horsens
- Lejeperiode
- -
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- 11 dage siden
- Ledig
- Kontakt udlejer
- Aconto
- Kontakt udlejer
- Depositum
- 12.978 kr
- Forudbetalt husleje
- Kontakt udlejer
Sted