6-værelses lejlighed på Frederiksberg (Familiebolig)
-
Areal
- 195 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 6 værelser
Ledig nu
6-værelses lejlighed på Frederiksberg med et nyt rummeligt køkken samt to badeværelser. Lejligheden har en funktionel planløsning med flere værelser, der giver fleksible indretningsmuligheder. Boligen indeholder et køkkenområde, to badeværelser samt fordelingsgange, som skaber en god opdeling mellem rummene. En rummelig lejlighed med mulighed for både opholdsrum, soveværelser og hjemmekontor. På en af Københavns populære hovedgader ligger denne ejendom fra 1885. Fra ejendommen er der 500 m. til Frederiksberg Allé Metro, og langs hovedgaden...
- Leje
- 30.680 kr om måneden
- Placering
- 1850, Frederiksberg C
- Lejeperiode
- -
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- 4 dage siden
- Ledig
- Ledig nu
- Aconto
- 2.000 kr
- Depositum
- 92.040 kr
- Forudbetalt husleje
- 30.680 kr
Sted