Delevenlig 2-værelses lejlighed med en fantastisk udsigt
-
Areal
- 66 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 2 værelser
På Tordenskjoldsgade i centrum af Trøjborg tæt på skov og strand ligger denne charmerende lejlighed. Lejligheden byder på fordelingsgang med adgang til 2 gode værelser, velindrettet køkken med hvide elementer samt badeværelse med bruser. Fra køkkenet er der udgang til mindre altan, der vender ud mod gården. Der er tale om en charmerende lejlighed med plankegulve, stuk, fyldningsdøre og en fantastisk udsigt over havnen. Lejligheden ligger tæt på Riis Skov, hvor der er rig mulighed for gå- og løbeture, ligesom der ikke er langt til strand og v...
- Leje
- 8.256 kr om måneden
- Placering
- 8200, Aarhus N
- Lejeperiode
- -
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- Idag
- Ledig
- 01/08/2026
- Aconto
- 400 kr
- Depositum
- 24.768 kr
- Forudbetalt husleje
- 8.256 kr
Sted