Herskabslejlighed på hele 234 kvm i Aalborg
-
Areal
- 234 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 7 værelser
Lys og lækker 7-værelses herskabslejlighed som er beliggende i hjertet af Aalborg. Hvis du går og drømmer om at bo i en stor og velholdt lejlighed, tæt på byen, med masser af plads på hele 234 kvm, så er dette lejemål noget for dig. Lejligheden er gennemgribende moderniseret i 2016 i de bedste materialer og med moderne indretning. Lejemålet byder velkommen i en smuk fordelingsgang med gamle originale skabe, 3 fantastiske stuer en suite med dejligt lysindfald og smukke detaljer med vægpaneler og stuklofter. 3 gode og store værelser, ...
- Leje
- 15.234 kr om måneden
- Placering
- 9000, Aalborg
- Lejeperiode
- Ubegrænset
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- 25 dage siden
- Ledig
- 01/08/2026
- Aconto
- 1.600 kr
- Depositum
- 45.702 kr
- Forudbetalt husleje
- 15.234 kr
Sted