Lækker 3 værelse lejlighed i Øgadekvarteret
-
Areal
- 74 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 3 værelser
Ledig nu
Skøn 3-værelses lejlighed med charme i det populære Øgadekvarter I attraktive Norgesgade finder du denne fine og velindrettede 3-værelses lejlighed med masser af klassisk charme og en god planløsning. Lejligheden byder på en rummelig entré med adgang til alle rum, et nyere køkken og badeværelse, et stort soveværelse samt en lys stue og en ekstra stue, der også kan indrettes som værelse. Boligen fremstår med flotte originale detaljer såsom stuk, fyldningsdøre og afhøvlede trægulve, som giver en varm og indbydende atmosfære. Ejendommen har ...
- Leje
- 6.890 kr om måneden
- Placering
- 9000, Aalborg
- Lejeperiode
- -
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- 3 dage siden
- Ledig
- Ledig nu
- Aconto
- 900 kr
- Depositum
- 20.670 kr
- Forudbetalt husleje
- 6.888 kr
Sted