Unik 4-værelses lejlighed i Provianthuset – Hvor historie møder havnefronten
-
Areal
- 115 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 4 værelser
Ledig nu
Nu har Home fornøjelsen af at udleje denne fantastiske 4-værelses lejlighed i Provianthuset. Her får du en bolig, der er skræddersyet til det moderne liv – med masser af plads, en genial planløsning og en stor, sydvendt altan, hvor solen kan nydes hele dagen. Indretningen: Plads til både samvær og privatliv Det første, der møder dig, er den rummelige entré, som leder dig direkte ind i lejlighedens hjerte: Det store, lyse køkken-alrum. Her er der masser af plads til det store spisebord, hvor familien kan samles, mens maden tilberedes i det ...
- Leje
- 28.350 kr om måneden
- Placering
- 2150, Nordhavn
- Aconto
- 1.300 kr
- Depositum
- 85.050 kr
- Forudbetalt husleje
- 28.350 kr
Sted