15 m² værelse i København
-
Areal
- 15 m²
-
Boligtype
- Værelse
-
Vær
- 1 værelse
Søger roomie til herskabslejlighed centralt på Frederiksberg. Hej, jeg søger en roomie til min lejlighed på Frederiksberg, lige ved hovedindgangen til Frederiksberg have, med metro, og Frederiksberg centeret tæt på. Lejligheden er på 130 m2, og værelset lejes ud fra 1 August. Lejeperioden er 1 år, men med mulighed for forlængelse. Depositum er på 18.600 plus første måneds forudbetalt husleje, ialt 24.800. Huslejen er på 6.200 inklusiv el, vand og varme. Der vil være mulighed for vask/tørring i lejligheden for er mindre beløb. Du kommer...
- Leje
- 6.200 kr om måneden
- Placering
- København
- Lejeperiode
- -
- Verificeret udlejer
- Nej
- Dato
- 10 dage siden