3 værelses lejlighed i København SV
-
Areal
- 103 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 3 værelser
Gennemført 3-værelses med vandudsigt og to altaner! På George Marshalls Vej udbydes nu denne stilrene og indflytningsklare lejlighed på 103 m², beliggende på 5. sal i det attraktive område Tangholm – en del af Engholmene i Sydhavn. Her får du en moderne bolig, hvor arkitektur, lys og beliggenhed går op i en højere enhed. Lejligheden fremstår gennemført i materialevalg og planløsning, og de 103 m² er udnyttet så effektivt, at boligen føles markant større. Boligens centrale rum er det åbne køkken-alrum og stue, hvor store vinduespartier sikre...
- Leje
- 23.495 kr om måneden
- Placering
- 2450, København SV
- Lejeperiode
- -
- Verificeret udlejer
- Ja
- Dato
- 5 dage siden
- Ledig
- 01/10/2026
- Aconto
- 1.500 kr
- Depositum
- 70.485 kr
- Forudbetalt husleje
- 23.495 kr
Sted