4 værelses lejlighed i København N
-
Areal
- 108 m²
-
Boligtype
- Lejlighed
-
Vær
- 4 værelser
Ledig nu
OBS: Lejeperioden er 3-4 måneder og prisen er 30.000 kr./md inkl. forbrug. Forestil dig at vågne op til solopgangen over Peblinge Sø og nyde din morgenkaffe, mens byen langsomt vågner på den anden side af vandet. Denne sjældne lejlighed på Peblinge Dosering tilbyder en af Københavns mest eftertragtede placeringer, hvor du befinder dig i første række til Søernes rekreative stier og stemningsfulde atmosfære. Boligen udlejes fuldt møbleret, så du blot skal medbringe din kuffert for at føle dig hjemme i disse eksklusive rammer. Lejligheden byder...
- Leje
- 28.000 kr om måneden
- Placering
- 2200, København N
- Lejeperiode
- Mindre end 12 måneder
- Depositum
- 56.000 kr
- Forudbetalt husleje
- 86.000 kr
Sted